Členské fórum na serveru geocaching.cz: Porovnání verzí

Z GeoWiki
Přejít na: navigace, hledání
(doplnění kategorie a odkazů)
(některá pravidla do diskuse)
 
(Nejsou zobrazeny 3 mezilehlé verze od 2 uživatelů.)
Řádka 1: Řádka 1:
 
'''Členské fórum''' na serveru slouží k dotazům a nekonečným diskusím.
 
'''Členské fórum''' na serveru slouží k dotazům a nekonečným diskusím.
  
Pokud se chcete na něco zeptat, připravte se na různé typy odpovědí, kdy ne vše budou rady k tématu. Než se zeptáte, zkuste nejdřív hledat, jestli neexistuje již odpověď na vaši otázku v minulých příspěvcích, nebo zde, například ve [[FAQ]].
 
  
Fórum je moderováno, seznam moderátorů lze najít u rozčlenění fóra do jednotlivých částí. Moderátoři mají právo [[zamykat|Zamknout]] příspěvky i celé diskuse.
+
Závazná pravidla pro fórum jsou na http://www.geocaching.cz/forumpravidla.php
  
Autor prvního příspěvku má právo [[zamykat|Zamknout]] a [[odemykat|Zamknout]] celé vlákno.
+
'''Některá fakta, doporučení a zásady chování na fóru:'''
  
Při porušování pravidel fóra může být uživateli znemožněn vstup do fóra, tzv. ban.
+
* Pokud se chcete na něco zeptat, připravte se na různé typy odpovědí, kdy ne vše budou rady k tématu. Než se zeptáte, zkuste nejdřív hledat, jestli neexistuje již odpověď na vaši otázku v minulých příspěvcích, nebo zde, například ve [[:Kategorie:FAQ|FAQ]] nebo [[Etiketa]].
 +
 
 +
* Diskutujte k '''předmětu''' vlákna, nikoliv k '''osobě/osobám''' diskutujích, a zdržte se emotivních výlevů a nadávek. Do textů také nepatří mnohonásobné vykřičníky!!!!!, otazníky??? a celé řádky smajlíků (tapetování), ani NENÍ VHODNÉ PSÁT CELÝ TEXT SE ZAPNUTÝM CAPSLOCKEM.
 +
 
 +
* Nevkládejte stejný dotaz nebo příspěvek do více vláken, řešení to téměř nikdy nepomůže - stačí jednou. Jinak to může být považováno za SPAM, porušování pravidel.
 +
 
 +
* Uvědomte si, že nikdo není placen za řešení vašich problémů na fóru, takže není možné si odpovědi jakýmkoliv způsobem vynucovat, stejně jako není vhodné ostatním nadávat, že vám nepomohli.
 +
 
 +
* Naopak je slušné za pomoc poděkovat a v každém případě při vyřešení problému způsob řešení do příslušného vlákna také napsat, aby se nemuselo totéž řešit znovu.
 +
 
 +
* Fórum je moderováno, seznam moderátorů lze najít u rozčlenění fóra do jednotlivých částí. Moderátoři mají právo [[zamknout]] příspěvky i celé diskuse.
 +
 
 +
* Autor prvního příspěvku má právo [[zamknout]] a [[odemknout]] celé vlákno.
 +
 
 +
* Při porušování pravidel fóra může být uživateli znemožněn vstup do fóra, tzv. ban.
 +
 
 +
* ...a jako obvykle - administrátor má vždycky pravdu
  
  
 
[[Kategorie:Servery pro geocaching]]
 
[[Kategorie:Servery pro geocaching]]
 +
[[Kategorie:Pahýly]]
 +
[[Kategorie:Manuál (geocaching.cz)]]

Aktuální verze z 26. 2. 2012, 12:51

Členské fórum na serveru slouží k dotazům a nekonečným diskusím.


Závazná pravidla pro fórum jsou na http://www.geocaching.cz/forumpravidla.php

Některá fakta, doporučení a zásady chování na fóru:

  • Pokud se chcete na něco zeptat, připravte se na různé typy odpovědí, kdy ne vše budou rady k tématu. Než se zeptáte, zkuste nejdřív hledat, jestli neexistuje již odpověď na vaši otázku v minulých příspěvcích, nebo zde, například ve FAQ nebo Etiketa.
  • Diskutujte k předmětu vlákna, nikoliv k osobě/osobám diskutujích, a zdržte se emotivních výlevů a nadávek. Do textů také nepatří mnohonásobné vykřičníky!!!!!, otazníky??? a celé řádky smajlíků (tapetování), ani NENÍ VHODNÉ PSÁT CELÝ TEXT SE ZAPNUTÝM CAPSLOCKEM.
  • Nevkládejte stejný dotaz nebo příspěvek do více vláken, řešení to téměř nikdy nepomůže - stačí jednou. Jinak to může být považováno za SPAM, porušování pravidel.
  • Uvědomte si, že nikdo není placen za řešení vašich problémů na fóru, takže není možné si odpovědi jakýmkoliv způsobem vynucovat, stejně jako není vhodné ostatním nadávat, že vám nepomohli.
  • Naopak je slušné za pomoc poděkovat a v každém případě při vyřešení problému způsob řešení do příslušného vlákna také napsat, aby se nemuselo totéž řešit znovu.
  • Fórum je moderováno, seznam moderátorů lze najít u rozčlenění fóra do jednotlivých částí. Moderátoři mají právo zamknout příspěvky i celé diskuse.
  • Při porušování pravidel fóra může být uživateli znemožněn vstup do fóra, tzv. ban.
  • ...a jako obvykle - administrátor má vždycky pravdu