Eventy v plánu: Porovnání verzí

Z GeoWiki
Přejít na: navigace, hledání
(2009: + 24. 5. 2009 - CITO Berounka)
(Geocaching.cz)
 
(Není zobrazeno 360 mezilehlých verzí od 92 uživatelů.)
Řádka 1: Řádka 1:
'''Seznam již publikovaných eventů''' s odkazy na jejich listingy najdete na každé stránce webu [http://www.geocaching.cz Geocaching.cz] v pravém sloupci, zde následují nepublikované-chystané záměry autorů eventů:
+
[[Soubor:Nearby_events_1.png|thumb|right|Příklad seznamu nadcházejících eventů v dosahu na GC.com]]
 +
[[Soubor:Nearby_events_2.png|thumb|right|Nastavení ohruhu pro nadcházející eventy od home coordinates na GC.com]]
 +
[[Soubor:EventyGCcz.PNG|thumb|right|Příklad seznamu nadcházejících eventů na Geocaching.cz]]
 +
=== Geocaching.com ===
  
'''Seznam zatím nepublikovaných eventů, které se budou v ČR a okolí konat''' v blízkém či vzdáleném časovém horizontu:
+
Pokud využíváte nový uživatelský profil, můžete využít přehledu v malém kalendáři, který se nachází v pravé části stránky. Lze si nastavit okruh kolem svých [[Zkratky|home coodinates]] (1, 5, 10, 20, 50 a 100 km), němž se mají eventy v kalendáři zobrazovat. Tato funkce je dostupná všem bez rozílu, zdali je hráč [[BM]] nebo [[PMO]]. Další, zdánlivě asi nejjednodušší, ale zároveň nejméně přehlednou možností je vyfiltrování publikovaných eventů přímo na aktivní mapě [https://www.geocaching.com/map/ Geocaching.com/map], avšak tato funkce filtrování je dostupná jen pro [[PMO]] a navíc se na mapě zobrazují i eventy již proběhlé (dokud jesou [[Archivace cache|zaarchivovány]]). Další možností je pak využití filtrů hledání na příslušné stránce [https://www.geocaching.com/play/search Geocaching.com/play/search], které však plně dostupné opět jen pro PMO.
  
 +
=== Project-GC ===
  
==2009==
+
Přehled nadcházejících eventů pro definované území a časové rozmezí je dostupný i na stránkách Project-GC v sekci [https://project-gc.com/Tools/ComingEvents Nadcházející eventy]. Tento nástroj je použitelný pro vyhledávání nadcházejících eventů nejen v České republice, ale i na celém světě. Pro plné využití funkcí Project-GC je však nutné se skrze něj přihlásit na Geocaching.com a provést autorizaci.
  
*16. 5. 2009 - Druhé stříbrské geopivko - 30 km Z od Plzně ([http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC1EPPY GC1EPPY])
+
=== Geocaching.cz ===
*24. 5. 2009 - CITO Berounka
+
 
*22. 5. 2009 - Druhý ročník Cvičení v Milovicích (minimálně do soboty)
+
Seznam již publikovaných nadcházejících eventů s odkazy na jejich listingy se nacházel na titulní stránce [http://www.geocaching.cz Geocaching.cz] v pravém sloupci dole nadepsaném ''Blížící se eventy'' (tento sloupec byl generován automaticky z dat všech aktivních publikovaných CZ keší obdržených od [[Groundspeak]]u cca 2x týdně, netřeba o zařazení svého publikovaného eventu tedy žádat správce [[Geocaching.cz]]). Přehledný kalendář eventů byl pak také dostupný v záložce [http://www.geocaching.cz/calendar/ kalendář na Geocaching.cz].
*29. - 31. 5. 2009 - GeoJeseníky 2009 SE (springtime edition) - mimořádný jarní horský event na Švagrově
+
 
*5. - 7. 6. 2009 - Valašské keškobraní - 2. ročník geomaratónu
+
=== GCM.cz ===
*6. - 7. 6. 2009 - O Pernikovou GePeeSku 2009 - 2.ročník ([http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC1JYW7 GC1JYW7])
+
 
*13.6. 2009 - SOFTcore aneb Proč bychom se netopili - volné pokračování GC1HXB3 tentokrát na pohodu
+
Rychlý a praktický náhled na eventy v okolí je také na Niximorově stránce [https://events.gcm.cz events.gcm.cz].
*12. - 14. 6. 2009 - Adventure Race - Hracholusky 2009 - Hracholuská přehrada u Plzně ([http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=ecd2aa7d-445d-412c-b049-1ab630bc9093 GC1NB6R])
+
 
*20.6.2009  -  III. novopacký event
+
 
*17.7.-31.7. MANJANA - Cache, Diving & Rock'n'Roll - (GC11EA1) Ostrov Brac, Chorvatsko
+
 
*1.8.2009 GEOSVATBA mimořádný Vyškovský EVENT
+
 
*20. - 27. 8. 2009 - Kunzak - jižní Čechy, Kunžak-u rybníka Komorník
+
Podívejte se také pro inspiraci na některé '''v minulosti [[Eventy již proběhlé|již proběhlé eventy]]''' (seznam publikovaných eventů v ČR do roku 2009).
*4. - 6. 9. 2009 - GeoJeseníky 2009 - IV. ročník horského eventu na Švagrově
+
*5. nebo 12. 9. 2009 - 2. Klánovický CITO Event
+
*26. - 28. 3. 2010 - 5. (jubilejní) Geo-apríl - tentokrát podle Xenofonta / Železné hory
+
  
Všichni, kteří eventy plánují, jistě rádi zde svoje plány zveřejní.
 
  
Podívejte se také na '''v minulosti [[Eventy již proběhlé|již proběhlé eventy]]'''.
 
  
 
[[Kategorie:Typy cache]]
 
[[Kategorie:Typy cache]]

Aktuální verze z 1. 6. 2020, 22:32

Příklad seznamu nadcházejících eventů v dosahu na GC.com
Nastavení ohruhu pro nadcházející eventy od home coordinates na GC.com
Příklad seznamu nadcházejících eventů na Geocaching.cz

Obsah

[editovat] Geocaching.com

Pokud využíváte nový uživatelský profil, můžete využít přehledu v malém kalendáři, který se nachází v pravé části stránky. Lze si nastavit okruh kolem svých home coodinates (1, 5, 10, 20, 50 a 100 km), němž se mají eventy v kalendáři zobrazovat. Tato funkce je dostupná všem bez rozílu, zdali je hráč BM nebo PMO. Další, zdánlivě asi nejjednodušší, ale zároveň nejméně přehlednou možností je vyfiltrování publikovaných eventů přímo na aktivní mapě Geocaching.com/map, avšak tato funkce filtrování je dostupná jen pro PMO a navíc se na mapě zobrazují i eventy již proběhlé (dokud jesou zaarchivovány). Další možností je pak využití filtrů hledání na příslušné stránce Geocaching.com/play/search, které však plně dostupné opět jen pro PMO.

[editovat] Project-GC

Přehled nadcházejících eventů pro definované území a časové rozmezí je dostupný i na stránkách Project-GC v sekci Nadcházející eventy. Tento nástroj je použitelný pro vyhledávání nadcházejících eventů nejen v České republice, ale i na celém světě. Pro plné využití funkcí Project-GC je však nutné se skrze něj přihlásit na Geocaching.com a provést autorizaci.

[editovat] Geocaching.cz

Seznam již publikovaných nadcházejících eventů s odkazy na jejich listingy se nacházel na titulní stránce Geocaching.cz v pravém sloupci dole nadepsaném Blížící se eventy (tento sloupec byl generován automaticky z dat všech aktivních publikovaných CZ keší obdržených od Groundspeaku cca 2x týdně, netřeba o zařazení svého publikovaného eventu tedy žádat správce Geocaching.cz). Přehledný kalendář eventů byl pak také dostupný v záložce kalendář na Geocaching.cz.

[editovat] GCM.cz

Rychlý a praktický náhled na eventy v okolí je také na Niximorově stránce events.gcm.cz.Podívejte se také pro inspiraci na některé v minulosti již proběhlé eventy (seznam publikovaných eventů v ČR do roku 2009).