Eventy v plánu: Porovnání verzí

Z GeoWiki
Přejít na: navigace, hledání
(-VK2014)
m (změna seznamu eventů na GC.cz)
Řádka 1: Řádka 1:
Seznam '''JIŽ PUBLIKOVANÝCH eventů''' s odkazy na jejich listingy najdete na [http://www.geocaching.cz Geocaching.cz] v pravém sloupci nadepsaném '''''Blížící se eventy''''' (tento sloupec je generován automaticky z dat všech aktivních publikovaných CZ keší obdržených od [[Groundspeak]]u cca 2x týdně, netřeba o zařazení svého publikovaného eventu tedy žádat správce [[geocaching.cz]]). Zde následují nepublikované, tj.chystané záměry autorů eventů.
+
Seznam '''JIŽ PUBLIKOVANÝCH eventů''' s odkazy na jejich listingy najdete na titulní stránce [http://www.geocaching.cz Geocaching.cz] v pravém sloupci dole nadepsaném '''''Blížící se eventy''''' (tento sloupec je generován automaticky z dat všech aktivních publikovaných CZ keší obdržených od [[Groundspeak]]u cca 2x týdně, netřeba o zařazení svého publikovaného eventu tedy žádat správce [[geocaching.cz]]). Zde následují nepublikované, tj.chystané záměry autorů eventů.
  
 
===Seznam ZATÍM NEPUBLIKOVANÝCH eventů, které se budou v ČR a okolí konat v blízkém či vzdáleném časovém horizontu:===
 
===Seznam ZATÍM NEPUBLIKOVANÝCH eventů, které se budou v ČR a okolí konat v blízkém či vzdáleném časovém horizontu:===

Verze z 28. 8. 2014, 23:26

Seznam JIŽ PUBLIKOVANÝCH eventů s odkazy na jejich listingy najdete na titulní stránce Geocaching.cz v pravém sloupci dole nadepsaném Blížící se eventy (tento sloupec je generován automaticky z dat všech aktivních publikovaných CZ keší obdržených od Groundspeaku cca 2x týdně, netřeba o zařazení svého publikovaného eventu tedy žádat správce geocaching.cz). Zde následují nepublikované, tj.chystané záměry autorů eventů.

Seznam ZATÍM NEPUBLIKOVANÝCH eventů, které se budou v ČR a okolí konat v blízkém či vzdáleném časovém horizontu:

2014

  • xx. x. 2014 - Název eventu by Autoři

Všichni organizátoři, kteří eventy plánují, jistě rádi zde svoje plány zveřejní.

Podívejte se také pro inspiraci na některé v minulosti již proběhlé eventy.