Groundspeak: Porovnání verzí

Z GeoWiki
Přejít na: navigace, hledání
m (1 revizi)
m (doplnění kategorie)
 
(Nejsou zobrazeny 4 mezilehlé verze od 1 uživatele.)
Řádka 1: Řádka 1:
'''Groundspeak, Inc.''' je americká firma, poskytující zázemí pro [[hry s využitím GPS]]. Provozuje server [[Geocaching.com]], zajišťující hry [[geocaching]] a [[benchmark hunting]], a k němu příslušné diskuse na [[Groundspeak Forums]], dále např. server [[Waymarking.com]] a [[internetový obchod]] [[Shop Groundspeak]], prodávající např. [[travelbug]]y, trička, samolepky a jiné předměty s tematikou geocachingu.
+
'''Groundspeak, Inc.''' je americká firma, poskytující na zázemí pro hry s GPS: [[geocaching|geocaching]] ([[geocaching.com]]), [[benchmark|benchmarking]][[waymark|waymarking]] a [[Wherigo Cache|wherigo]], dále pak diskuse na [[Groundspeak Forums]] a internetový obchod [[Shop Groundspeak]], prodávající např. [[travelbug]]y, trička, samolepky a jiné předměty s tematikou geocachingu.
  
Groundspeak, založený v létě 2000, sídlí ve městě Seattle ve státě Washington. Prezidentem firmy a vůdčí osobností od samých počátků je [http://www.geocaching.com/profile/?id=3 Jeremy Irish] [http://www.geocaching.com/profile/?id=2], společníky pak [http://www.geocaching.com/profile/?id=5 Elias Alvord] (provoz serverů) a Bryan Roth (právní a obchodní záležitosti). Maskotem Groundspeaku a jeho hry geocaching je kreslený žabák Signal.
+
Groundspeak byl založen v létě 2000, sídlí ve městě Seattle ve státě Washington. Prezidentem firmy a vůdčí osobností je od samých počátků [http://www.geocaching.com/profile/?id=3 Jeremy Irish] [http://www.geocaching.com/profile/?id=2], společníky pak [http://www.geocaching.com/profile/?id=5 Elias Alvord] (provoz serverů) a Bryan Roth (právní a obchodní záležitosti). Maskotem Groundspeaku je kreslený žabák Signal.
  
 
== Externí odkazy ==
 
== Externí odkazy ==
 
* http://groundspeak.com/
 
* http://groundspeak.com/
 +
 +
 +
[[Kategorie:Základní pojmy]]
 +
[[Kategorie:Základní pojmy (geocaching)]]

Aktuální verze z 1. 2. 2012, 22:10

Groundspeak, Inc. je americká firma, poskytující na zázemí pro hry s GPS: geocaching (geocaching.com), benchmarking, waymarking a wherigo, dále pak diskuse na Groundspeak Forums a internetový obchod Shop Groundspeak, prodávající např. travelbugy, trička, samolepky a jiné předměty s tematikou geocachingu.

Groundspeak byl založen v létě 2000, sídlí ve městě Seattle ve státě Washington. Prezidentem firmy a vůdčí osobností je od samých počátků Jeremy Irish [1], společníky pak Elias Alvord (provoz serverů) a Bryan Roth (právní a obchodní záležitosti). Maskotem Groundspeaku je kreslený žabák Signal.

[editovat] Externí odkazy