Groundspeak Block Party: Porovnání verzí

Z GeoWiki
Přejít na: navigace, hledání
(Nová stránka: '''Groundspeak Block Party''' je speciální výroční event společnosti Groundspeak v jejích prostorách a přiléhajících ulicích, poprvé konaný 20. srpna 2011 ([ht...)
 
m (úprava odkazů)
Řádka 1: Řádka 1:
'''Groundspeak Block Party''' je speciální výroční [[event]] společnosti [[Groundspeak]] v jejích prostorách a přiléhajících ulicích, poprvé konaný 20. srpna 2011 ([http://coord.info/GC2FYVM GC2FYVM]). Event má speciální ikonku, účastníci jiných [[event]]ů v tento den dostanou alespoň speciální [[suvenýr]].
+
'''Groundspeak Block Party''' je speciální výroční [[event cache|event]] společnosti [[Groundspeak]] v jejích prostorách a přiléhajících ulicích, poprvé konaný 20. srpna 2011 ([http://coord.info/GC2FYVM GC2FYVM]). Event má speciální ikonku, účastníci jiných [[event cache|event]]ů v tento den dostanou alespoň speciální [[suvenýr]].

Verze z 5. 8. 2011, 19:15

Groundspeak Block Party je speciální výroční event společnosti Groundspeak v jejích prostorách a přiléhajících ulicích, poprvé konaný 20. srpna 2011 (GC2FYVM). Event má speciální ikonku, účastníci jiných eventů v tento den dostanou alespoň speciální suvenýr.