Mega-Event Cache: Porovnání verzí

Z GeoWiki
Přejít na: navigace, hledání
(pravidla pro ME)
Řádka 1: Řádka 1:
 
{{TypyCache}}
 
{{TypyCache}}
  
Mega-Event cache je je obdoba [[Event cache|běžného eventu]], ovšem je mnohem většího, zpravidla nadnárodního či dokonce celosvětového rozsahu. Tento typ eventu musí navštívit alespoň 500 a více geocacherů, aby byl uznán právě jako Mega.
+
Mega-Event cache je obdoba [[Event cache|běžného eventu]], ovšem je mnohem většího, zpravidla nadnárodního či dokonce celosvětového rozsahu, kde se předpokládá účast více než 500 účastníků. Tento typ eventu je nutno předem konzultovat s Groundspeakem, nelze jej vybrat při zakládání listingu. Může být zveřejněn až jeden rok před datem konání, a při jeho konání se pořádá zpravidla ještě řada tzv. doprovodných eventů.
 +
 
 +
Pokud je u [[Event cache|běžného eventu]] '''zpětně dokumentována''' ([[logbook]] se zápisy) návštěvnost přesahující 500 lidí (nikoliv nicků), '''může''' mu [[Groudspeak]] udělit status mega-eventu. Děje se tak až na základě uvážení žádosti u Groundspeaku, nikoliv automaticky, a '''není na to žádný nárok'''. Groundspeak posoudí každý případ individuálně.
 +
 
 +
Pokud uvažujete o vytvoření takové cache, seznamte se nejprve důkladně s pravidly.  
  
 
[http://www.geocaching.com/bookmarks/view.aspx?guid=e3d4bce3-2811-4697-afc7-bcc56dc72d4a bookmark list Mega-Events all around the world od benjo5]
 
[http://www.geocaching.com/bookmarks/view.aspx?guid=e3d4bce3-2811-4697-afc7-bcc56dc72d4a bookmark list Mega-Events all around the world od benjo5]

Verze z 3. 9. 2013, 08:53

Typy cache
Tradicni.gif Tradiční Cache
Multicache.gif Multi-Cache
Unknowncache.gif Mystery Cache
Earthcache.gif Earthcache
Lettercache.gif Letterbox hybrid
Wherigocache.gif Wherigo Cache
Virtualcache.gif Virtuální Cache
Webcamcache.gif Webcam Cache
Labs.png Lab Cache
Eventcache.gif Event cache
Cito.gif CITO event
Megaeventcache.gif Mega-Event cache
Giga 16.gif Giga-Event cache
Gpsadventures.gif GPS Adventures Maze Exhibit
Cce.gif Community Celebration Event
Groundspeak HQ ikona.gif Groundspeak Headquarters
Lostandfoundikona.gif Groundspeak Lost and Found Celebration
Blockparty.png Groundspeak Block Party
Event 10 ikona.png Lost and Found Event Cache
Projectape.gif Project A.P.E. Cache
Locationless.gif Locationless Cache
Benchmarkikona.gif NGS Benchmark


Mega-Event cache je obdoba běžného eventu, ovšem je mnohem většího, zpravidla nadnárodního či dokonce celosvětového rozsahu, kde se předpokládá účast více než 500 účastníků. Tento typ eventu je nutno předem konzultovat s Groundspeakem, nelze jej vybrat při zakládání listingu. Může být zveřejněn až jeden rok před datem konání, a při jeho konání se pořádá zpravidla ještě řada tzv. doprovodných eventů.

Pokud je u běžného eventu zpětně dokumentována (logbook se zápisy) návštěvnost přesahující 500 lidí (nikoliv nicků), může mu Groudspeak udělit status mega-eventu. Děje se tak až na základě uvážení žádosti u Groundspeaku, nikoliv automaticky, a není na to žádný nárok. Groundspeak posoudí každý případ individuálně.

Pokud uvažujete o vytvoření takové cache, seznamte se nejprve důkladně s pravidly.

bookmark list Mega-Events all around the world od benjo5