Project A.P.E. Cache: Porovnání verzí

Z GeoWiki
Přejít na: navigace, hledání
(doladění textu)
 
Řádka 1: Řádka 1:
 
{{TypyCache}}
 
{{TypyCache}}
'''Project A.P.E. Cache''' je označením 12 [[cache|kešek]], které byly v roce 2001 umístěny ve spolupráci se společností 20th Century Fox na podporu filmu ''Planeta Opic''. Každá keš představovala fiktivní příběh, ve kterém vědci odhalují alternativní evoluci primátů. Každá cache měla originální oporu ve filmu. Jako schránky těchto keší byly použity speciálně označené ammoboxy. V současnosti již existuje pouze jediná z keší "Project A.P.E." – [http://coord.info/GCC67 GCC67 Mission 4: Southern Bowl] se nachází se v Brazílii.
+
'''Project A.P.E. Cache''' je označením 12 [[cache|kešek]], které byly v roce 2001 umístěny ve spolupráci se společností 20th Century Fox na podporu filmu ''Planeta Opic''. Každá keš představovala fiktivní příběh, ve kterém vědci odhalují alternativní evoluci primátů. Každá cache měla originální oporu ve filmu. Jako schránky těchto keší byly použity speciálně označené ammoboxy. V současnosti již existují pouze dvě keše z "Project A.P.E." – [https://coord.info/GCC67 GCC67 Mission 4: Southern Bowl], která se nachází se v Brazílii, a [https://coord.info/GC1169 GC1169 Mission 9: Tunnel of Light] nedaleko Seattlu (původně archivována v roce 2011, ale odarchivována 2017).

Aktuální verze z 17. 11. 2019, 08:09

Typy cache
Tradicni.gif Tradiční Cache
Multicache.gif Multi-Cache
Virtualcache.gif Virtuální Cache
Lettercache.gif Letterbox hybrid
Eventcache.gif Event cache
Cito.gif CITO event
Megaeventcache.gif Mega-Event cache
Giga 16.gif Giga-Event cache
Event 10 ikona.png Lost and Found Event Cache
Lostandfoundikona.gif Groundspeak Lost and Found Celebration
Blockparty.png Groundspeak Block Party
Unknowncache.gif Mystery Cache
Groundspeak HQ ikona.gif Groundspeak Headquarters
Projectape.gif Project A.P.E. Cache
Webcamcache.gif Webcam Cache
Locationless.gif Locationless Cache
Earthcache.gif Earthcache
Gpsadventures.gif GPS Adventures Maze Exhibit
Wherigocache.gif Wherigo Cache
Benchmarkikona.gif NGS Benchmark
Labs.png Lab Cache

Project A.P.E. Cache je označením 12 kešek, které byly v roce 2001 umístěny ve spolupráci se společností 20th Century Fox na podporu filmu Planeta Opic. Každá keš představovala fiktivní příběh, ve kterém vědci odhalují alternativní evoluci primátů. Každá cache měla originální oporu ve filmu. Jako schránky těchto keší byly použity speciálně označené ammoboxy. V současnosti již existují pouze dvě keše z "Project A.P.E." – GCC67 Mission 4: Southern Bowl, která se nachází se v Brazílii, a GC1169 Mission 9: Tunnel of Light nedaleko Seattlu (původně archivována v roce 2011, ale odarchivována 2017).