Reviewer: Porovnání verzí

Z GeoWiki
Přejít na: navigace, hledání
 
m (1 revizi)

Verze z 25. 11. 2008, 20:52

Reviewer je dobrovolník, který z pověření Groundspeak.com posuzuje (na základě obdrženého formuláře z http://www.geocaching.com/hide/report.aspx ) dodržení pravidel schvalování na Geocaching.com pro založení nové cache (keše). Posuzování nové keše (resp. nepřesností popisu, správnosti souřadnic a vhodnosti umístění) může trvat až 3 dny. Reviewer následně schvaluje keš ke zveřejnění na geocaching.com.
Reviewereři pro ČR, SR a další země střední a východní části Evropy:

  • erik88l-r - z USA - publikoval předtím, než byl zvolen náš 1.reviewer haggaeus, nyní již v ČR při přítomnosti lokálních reviewerů nepublikuje, stále je ale reviewerem pro země, kde není geocacherská komunita příliš rozvinutá
  • haggaeus - z ČR - od 7.6.2005 do konce října 2007 - celých 2,5 roku reviewerské činnosti, za které patří haggaeovi dík (děkovné vlákno ve fórech gc.cz)
  • Geolens Reviewer (Igi - ze SR) - od 8.8.2006
  • Geohorse reviewer (Ponik - z ČR) - od 3.10.2007
  • TrainTour Reviewer (minarjo - z ČR) - od 9.11.2007

Pokud máte nějaký požadavek ke své existující keši, obraťte se klidně mailem přes profil na jednoho z těchto reviewerů. Samosebou můžete česky, všichni 3 současní revieweři pro ČR, SR a některé další okolní země (jako PL, HU...) jsou "domácí" a tedy česky rozumící :-)