TOPO 50: Porovnání verzí

Z GeoWiki
Přejít na: navigace, hledání
m (1 revizi)
m
 
Řádka 1: Řádka 1:
 
'''TOPO 50''' je vektorová turistická mapa ČR pro mapové [[Přijímač GPS|přístroje]] firmy [[Garmin]].
 
'''TOPO 50''' je vektorová turistická mapa ČR pro mapové [[Přijímač GPS|přístroje]] firmy [[Garmin]].
  
Kromě standardní TOPO 50v2 existuje i v podobě prodávané firmou [[Mountfield]]. Tato "Mountfieldmapa" se prezentuje jako TOPO 50v3, je rozšířená o některá nová data (cyklotrasy) a na rozdíl od standardní TOPO 50v2 umožňuje [[routing]]. Mountfield mapa existuje i v ořezané verzi, která má velikost 8MB a je určena pro přístroje [[eTrex]] [[Legend]].
+
Kromě standardní TOPO 50v2 existuje i v podobě prodávané firmou Mountfield. Tato "Mountfieldmapa" se prezentuje jako TOPO 50v3, je rozšířená o některá nová data (cyklotrasy) a na rozdíl od standardní TOPO 50v2 umožňuje [[routing]]. Mountfield mapa existuje i v ořezané verzi, která má velikost 8MB a je určena pro přístroje řady eTrex.
  
 
== Externí odkazy ==
 
== Externí odkazy ==

Aktuální verze z 5. 8. 2011, 16:21

TOPO 50 je vektorová turistická mapa ČR pro mapové přístroje firmy Garmin.

Kromě standardní TOPO 50v2 existuje i v podobě prodávané firmou Mountfield. Tato "Mountfieldmapa" se prezentuje jako TOPO 50v3, je rozšířená o některá nová data (cyklotrasy) a na rozdíl od standardní TOPO 50v2 umožňuje routing. Mountfield mapa existuje i v ořezané verzi, která má velikost 8MB a je určena pro přístroje řady eTrex.

[editovat] Externí odkazy