Tradiční cache umístěné mimo výchozí souřadnice: Porovnání verzí

Z GeoWiki
Přejít na: navigace, hledání
m
 
(Není zobrazena 1 mezilehlá verze od 1 uživatele.)
Řádka 1: Řádka 1:
Pokud vyjímečně narazíte na '''tradiční keše umístěné mimo uvedené souřadnice''', můžete je přidat do tohoto seznamu.<br><br>
+
== To hlavní: '''JE TO ŠPATNĚ A PROTI PRAVIDLŮM!''' ==
'''Pokračujte pak tím, že upozorníte ownera (pomocí logu "Needs Maintenance") na to, že keš je proti pravidlům.'''<br>
+
 
'''Pokud nezareaguje, upozorněte reviewera, nejlépe logem "Needs Archived" na příslušné keši.<br><br>'''
+
Některé ze starších tradičních keší mohou ještě obsahovat Final Location [[waypoint]], buď ukazující na výchozí souřadnice (což je zbytečné, matoucí a obtěžující), nebo na souřadnice odlišné (což je jednoznačně také proti pravidlům). Neměly být takto publikovány, ale mohlo se to neúmyslně stát například přehlédnutím reviewera, nebo dodatečnou editací listingu ownerem po publikaci, nebo opomenutím smazání pomocného bodu po přesunu na nové souřadnice.
(Při předem neplánovaných návštěvách tradičních keší se vám může hodit také podobný seznam [[Tradiční cache s podmínkou]] pro uznání logu. '''Tuto podmínku můžete směle považovat za dobrovolnou, protože jako taková je proti pravidlům.''')
+
 
 +
* '''Pokračujte pak tím, že upozorníte ownera (pomocí logu "[[Needs maintenance]]") na to, že keš je proti [[Pravidla schvalování na Geocaching.com|pravidlům]].'''
 +
 
 +
* '''Pokud nezareaguje, upozorněte reviewera, nejlépe logem "[[Needs archived]]" na příslušné keši.'''
 +
 
 +
(Při předem neplánovaných návštěvách tradičních keší se vám může hodit také podobný seznam [[Tradiční cache s podmínkou|tradičních keší s podmínkou]] pro uznání logu. '''Tuto podmínku můžete směle považovat za dobrovolnou, protože jako taková je nyní již proti pravidlům.''')
 +
 
 +
 
 +
Pokud výjimečně narazíte na tradiční keše umístěné mimo uvedené souřadnice, můžete je přidat do tohoto seznamu. Keše zde umístěné slouží spíšejako příklad z minulosti.
 +
 
 +
*[http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GCMNPV (GCMNPV) Hlína / The Soil] by RaRoch: Cache je mimo dohled smerem na SZ v kamenném poli, ve vzdálenosti 100 m, dnes už archivována.
 +
 
 +
*[http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC1ZYNP (GC1ZYNP) GeoPLB#6 - Navraty ztracenych] by NordFoot: Souřadnice vedly ke vchodu do kočičího útulku, ale cache byla umístěna asi 30 m od tohoto vchodu. Již dávno opraveno.
  
*[http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GCMNPV (GCMNPV) Hlína / The Soil] by RaRoch: Cache je mimo dohled smerem na SZ v kamenném poli, ve vzdálenosti 100 m.
 
*[http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC1ZYNP (GC1ZYNP) GeoPLB#6 - Navraty ztracenych] by NordFoot: Souřadnice vedou ke vchodu do kočičího útulku, ale cache je umístěna asi 30m od tohoto vchodu.
 
 
[[Kategorie:Typy cache]]
 
[[Kategorie:Typy cache]]

Aktuální verze z 31. 1. 2020, 10:06

[editovat] To hlavní: JE TO ŠPATNĚ A PROTI PRAVIDLŮM!

Některé ze starších tradičních keší mohou ještě obsahovat Final Location waypoint, buď ukazující na výchozí souřadnice (což je zbytečné, matoucí a obtěžující), nebo na souřadnice odlišné (což je jednoznačně také proti pravidlům). Neměly být takto publikovány, ale mohlo se to neúmyslně stát například přehlédnutím reviewera, nebo dodatečnou editací listingu ownerem po publikaci, nebo opomenutím smazání pomocného bodu po přesunu na nové souřadnice.

  • Pokud nezareaguje, upozorněte reviewera, nejlépe logem "Needs archived" na příslušné keši.

(Při předem neplánovaných návštěvách tradičních keší se vám může hodit také podobný seznam tradičních keší s podmínkou pro uznání logu. Tuto podmínku můžete směle považovat za dobrovolnou, protože jako taková je nyní již proti pravidlům.)


Pokud výjimečně narazíte na tradiční keše umístěné mimo uvedené souřadnice, můžete je přidat do tohoto seznamu. Keše zde umístěné slouží spíšejako příklad z minulosti.

  • (GCMNPV) Hlína / The Soil by RaRoch: Cache je mimo dohled smerem na SZ v kamenném poli, ve vzdálenosti 100 m, dnes už archivována.