Eventy v plánu

Z GeoWiki
Verze z 1. 6. 2020, 22:32; Arne1 (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání
Příklad seznamu nadcházejících eventů v dosahu na GC.com
Nastavení ohruhu pro nadcházející eventy od home coordinates na GC.com
Příklad seznamu nadcházejících eventů na Geocaching.cz

Obsah

Geocaching.com

Pokud využíváte nový uživatelský profil, můžete využít přehledu v malém kalendáři, který se nachází v pravé části stránky. Lze si nastavit okruh kolem svých home coodinates (1, 5, 10, 20, 50 a 100 km), němž se mají eventy v kalendáři zobrazovat. Tato funkce je dostupná všem bez rozílu, zdali je hráč BM nebo PMO. Další, zdánlivě asi nejjednodušší, ale zároveň nejméně přehlednou možností je vyfiltrování publikovaných eventů přímo na aktivní mapě Geocaching.com/map, avšak tato funkce filtrování je dostupná jen pro PMO a navíc se na mapě zobrazují i eventy již proběhlé (dokud jesou zaarchivovány). Další možností je pak využití filtrů hledání na příslušné stránce Geocaching.com/play/search, které však plně dostupné opět jen pro PMO.

Project-GC

Přehled nadcházejících eventů pro definované území a časové rozmezí je dostupný i na stránkách Project-GC v sekci Nadcházející eventy. Tento nástroj je použitelný pro vyhledávání nadcházejících eventů nejen v České republice, ale i na celém světě. Pro plné využití funkcí Project-GC je však nutné se skrze něj přihlásit na Geocaching.com a provést autorizaci.

Geocaching.cz

Seznam již publikovaných nadcházejících eventů s odkazy na jejich listingy se nacházel na titulní stránce Geocaching.cz v pravém sloupci dole nadepsaném Blížící se eventy (tento sloupec byl generován automaticky z dat všech aktivních publikovaných CZ keší obdržených od Groundspeaku cca 2x týdně, netřeba o zařazení svého publikovaného eventu tedy žádat správce Geocaching.cz). Přehledný kalendář eventů byl pak také dostupný v záložce kalendář na Geocaching.cz.

GCM.cz

Rychlý a praktický náhled na eventy v okolí je také na Niximorově stránce events.gcm.cz.Podívejte se také pro inspiraci na některé v minulosti již proběhlé eventy (seznam publikovaných eventů v ČR do roku 2009).