Geokuk - české geodetické body: Porovnání verzí

Z GeoWiki
Přejít na: navigace, hledání
m (Nová stránka: Program Geokuk usnadňuje vyhledávání Czech Geodetic Points.)
 
m
Řádka 1: Řádka 1:
Program [[Geokuk]] usnadňuje vyhledávání [[Czech Geodetic Points]].
+
Program [[Geokuk]] usnadňuje vyhledávání [[Czech Geodetic Points]]. Zobrazuje na mapovém podkladu mapy.cz geodetické body a dokáže rozlišit, které z nich již byly založeny jako waymarky mnou, někým jiným a které na založení ještě čekají.
 +
 
 +
Postup:
 +
http://archaikum.cz/gc/wm_czech_geodetic_points.php
 +
#Stáhněte soubory <tt>dataz.zip, dataz_BTP.zip, dataz_ZGS.zip</tt> ze stránky http://archaikum.cz/gc/wm_czech_geodetic_points.php. a umístěte do datové složky Geokuku. Program si bude všímat jen souborů s příponou GPX v těchto zipech uložených.
 +
#Stáhněte si všechny Waymarky jako GPX a uložte do stejné složky.
 +
 
 +
Geokuk rozpozná, že soubory dataz obsahují geodetické body a nikoli kešky a bude je prezentovat jako geodetické body (přesto, že jsou v GPX jako keše). Poté se pokusí všechny waymarky kategorie ''Czech Geodetic Point'' spárovat s geodetickými body.

Verze z 20. 2. 2010, 20:56

Program Geokuk usnadňuje vyhledávání Czech Geodetic Points. Zobrazuje na mapovém podkladu mapy.cz geodetické body a dokáže rozlišit, které z nich již byly založeny jako waymarky mnou, někým jiným a které na založení ještě čekají.

Postup: http://archaikum.cz/gc/wm_czech_geodetic_points.php

  1. Stáhněte soubory dataz.zip, dataz_BTP.zip, dataz_ZGS.zip ze stránky http://archaikum.cz/gc/wm_czech_geodetic_points.php. a umístěte do datové složky Geokuku. Program si bude všímat jen souborů s příponou GPX v těchto zipech uložených.
  2. Stáhněte si všechny Waymarky jako GPX a uložte do stejné složky.

Geokuk rozpozná, že soubory dataz obsahují geodetické body a nikoli kešky a bude je prezentovat jako geodetické body (přesto, že jsou v GPX jako keše). Poté se pokusí všechny waymarky kategorie Czech Geodetic Point spárovat s geodetickými body.