Review: Porovnání verzí

Z GeoWiki
Přejít na: navigace, hledání
m
 
(Nejsou zobrazeny 2 mezilehlé verze od 2 uživatelů.)
Řádka 1: Řádka 1:
'''Review''' se nazývá proces kontroly [[cache]] [[reviewer|reviewerem]] před publikací. Každá cache projde review u svého místně příslušného reviewera, pouze earthcache mají [[EarthCache Knowledge Book|specializované reviewery]]. V průběhu tohoto procesu můžete být - a s největší pravděpodobností coby nováčci budete - tázáni na přístup a uložení, řešení šifry, v případě pochybností po vás mohou být požadovány i fotografie. Na profilu svého reviewera najdete podrobnosti, jednejte slušně a mějte na paměti že provádění review je dobrovolnická činnost, proto není od věci před odesláním své keše reviewerovi zkontrolovat si kešku sám s pomocí [Založení cache-doporučení od reviewerů|následujícího seznamu nejčastějších chyb]
+
'''Review''' se nazývá proces kontroly [[cache]] [[reviewer]]em před její publikací. Každá cache projde review u svého místně příslušného reviewera, pouze earthcache mají [[EarthCache Knowledge Book|specializované reviewery]]. V průběhu tohoto procesu můžete být - a s největší pravděpodobností coby nováčci budete - tázáni na přístup, uložení, řešení šifry a v případě pochybností po vás mohou být požadovány i fotografie. Na profilu svého reviewera najdete podrobnosti, jednejte slušně a mějte na paměti že provádění review je dobrovolnická činnost, proto není od věci před odesláním své keše reviewerovi zkontrolovat si kešku sám s pomocí [[Založení cache-doporučení od reviewerů|následujícího seznamu nejčastějších chyb]] či využít [[betatest]]u.
 +
 
 +
[[Kategorie:Základní pojmy]]

Aktuální verze z 31. 1. 2020, 09:33

Review se nazývá proces kontroly cache reviewerem před její publikací. Každá cache projde review u svého místně příslušného reviewera, pouze earthcache mají specializované reviewery. V průběhu tohoto procesu můžete být - a s největší pravděpodobností coby nováčci budete - tázáni na přístup, uložení, řešení šifry a v případě pochybností po vás mohou být požadovány i fotografie. Na profilu svého reviewera najdete podrobnosti, jednejte slušně a mějte na paměti že provádění review je dobrovolnická činnost, proto není od věci před odesláním své keše reviewerovi zkontrolovat si kešku sám s pomocí následujícího seznamu nejčastějších chyb či využít betatestu.